Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nas po to,by ukazywać

dzieciom zaczarowany świat książek.

Zapraszamy pozostałych Rodziców.

 

Akcja "Cała Polska czyta dzieciom" TRWA!

 

2017/2018

 

Tata Ady, Niny i Bruna już chyba ostatni raz w tym roku przyszedł opowiedzieć dzieciom bajkę. Historia o skrzacie Czarusiu, który chciał zostać czarodziejem podbiła serca Czarodziejów i Skrzatów. Panu Tomaszowi dziękujemy za cały rok pięknych i mądrych bajek i zapraszamy ponownie od września!

 

Odwiedziny taty Ady, Niny i Bruna powoli stają się tradycją w naszym przedszkolu. Podczas kolejnego spotkania Skrzaty i Czarodzieje wysłuchały bajki o "Królu i Smoku" i jak zwykle były bardzo zainteresowane.

 

Tata Niny, Bruna i Ady po raz kolejny przyszedł opowiedzieć Skrzatom i Czarodziejom bajkę - tym razem o Staruszce. Dzieci były zachwycone i bardzo zaangażowane.

 

Tata Ady, Niny i Bruna tym razem nie czytał, lecz opowiadał bajkę w Skrzatach i Czarodziejach. Wszystkie dzieci brały aktywny udział w opowiadaniu.

2016/2017

Elfom i Smokom książeczkę czytał Tata Stasia i Krzysia


Tata Ady, Niny i Bruna czytał bajki w Skrzatach i Chochlikach

Bajkę o Mikołaju przeczytał Chochlikom Tata Franka

 

 

Skrzacikom czytał Tata Oli

I Mama GabrysiElfiki gościły Mamę Wojtka i jego najmłodszą siostrzyczkę. Dzieci wysłuchały opowieści o przygodach Franklina i jego przyjaciół.

2015/2016

10.03.2016 grupę Elfów odwiedziła mama Oli.

Przeczytała dzieciom bajkę pt. "Szewczyk Dratewka". Dzieci z zainteresowaniem słuchały jej treści i gorąco podziękowały mamie Oli za przybycie.


Do wspólnego czytania Elfy zaprosili: Mama Kuby...

...i Tata Ady.


Mama Krzysia czytała Smokom legendy wielkopolskie.